Sex ponuky – prečo sex ponuku nikdy nevyužijem

Nepatrím medzi ľudí, ktorí by vyhľadávali sex na jednu noc. Nie som ten typ, ktorý by potreboval rýchle uspokojenie len preto, že tu táto možnosť existuje. Avšak, raz som sa nechal zlákať pozlátkom sex ponuky a šiel som do toho. Už to ale nikdy nespravím.

Prvá skúsenosť

Sex ponuku som našiel na internete, od kamoša som dostal stránku, ktorú on už vyskúšal niekoľkokrát. Tak sm sa prihlásil, vybral si dievča, zaplatil a čakal. Nikto sa neozval, nikto mi nezavolal či sa vôbec niečo udeje.

Nervozita

Keďže sa nič nedialo, začínal som byť nervózny. Zaplatil som si predsa za službu tak chcem, aby som ju aj dostal. Na čísle mi nikto neodpovedal, čo ma dosť vytáčalo, nakoľko sa tvárili ako seriózna stránka so sex ponukami. Po hodine mi to konečne niekto zdvihol, zjavne ho však netrápilo, že sm za službu dopredu zaplatil zálohu. Vraj, kočka dostupná nebola, musím si počkať.

Čakanie

V takýcht situáciách máte chuť nie len zložiť a zrušiť zákazku, ale prestávate mať akúkoľvek chuť na sex. Bohužiaľ, kočka vyzerala byť celkom fajn a keď už som toto podstúpil, počkám si na príjemný záver večera.

Telefón

Asi tri hodiny od objednania konečne zazvonil telefón. Vraj je na ceste, ale nie tá, ktorú som chcel. Že tá je chorá, tak posielajú náhradu. Kým som stihol niečo povedať, telefón bol hluchý.

Nahnevanosť1102-styl-zoufalky-gabrielle-sexy-dracice-9_1

Vtedy mi ale prestávalo byť všetko jedno, bol som nahnevaný viac ako nadržaný a už som to celé chcel mať za sebou. Pri prehliadaní som nenašiel žiadnu, ktorá by mi bola nejako odporná, takže som sa aj celkom tešil.

Je to tu

Konečne zazvonili dvere a za nimi pomerne pekné sympatické dievča, ktoré si ihneď vypýtalo peniaze, čo som síce očakával ale očakával som aj trošku taktnosti. Asi vie čo robí, pomyslel som si. S otráveným výrazom začala robiť to čo má. Príjemnejšie by bolo, keby sa tvári aspoň normálne, no myšlienky sa mi pomaly z hlavy dostávali preč a ja som sa sústredil iba na dobrý sex, ktorý ma čaká.

Rýchly koniec

Dotešil som sa, keď dievčina povedala, že musí ísť, pretože jej volal stály klient. Hodila mi na stôl peniaze, ktoré som jej na začiatku dal, vraj to si mám nechať, veď sa nič nestalo. Neviem síce, kde kamoš nabral info, že toto je sex ponuka ktorá stojí zato, ale ja som ten pocit nemal.

Vzal som teda zvyšné peniaze, počkal, kým odoznie je aj tak zbabraná práca a šiel von. Dal som si dobré pivo a na svoju prvú odpoveď na sex ponuku som radšej rýchlo zabudol.